Kruimelpad
onregelmatige toerental spi
RE: onregelmatige toerental spi
Ingediend door larsvandongen op zo, 27-02-2011 00:18
halo, vraagje ik ben 'n wat je noemt:" LEEK ". mischien stomme vraag weet ik niet maar: wat zijn vacuüm slangetjes en vooral waar zitten ze
. k heb echt geen idee of ik me daarvoor moet schamen of niet
.
hier heb k foto's van m'n mini http://img684.imageshack.us/slideshow/w ... 0814wo.jpg
mischien kun je het dan wat makkelijker uitleggen zou ik heel erg fijn vinden.
gr. Lars
- Login of registreer om te reageren
heb je het originele filter nog, een dergelijke k&n kan voor storingen zorgen...
- Login of registreer om te reageren
uit je reacties, concludeer ik dat je niet zelf die k&n filter hebt gemonteerd?
Heeft de mini er dan al altijd last van gehad?
Bovenop je verdeler zit een "champion". Hierop zit een dun slangetjedat naar je luchtfilter loopt. Zit deze los bij de luchtfilter, dan dop deze eens af. Dit moet namelijk vaker als je een sportluchtfilter monteerd.
- Login of registreer om te reageren
klopt de luchtfilter zat er al op toen k 'm kocht. probleem idd van begin af aan gehad. k ga er nu een gewone opzetten lijkt me het verstandigst laat ik weten of het probleem is verholpen alvast bedankt
Gr. Lars
- Login of registreer om te reageren
RE: onregelmatige toerental spi
Ingediend door larsvandongen op za, 26-02-2011 20:59
mijn mini loopt niet goed meer, als ik 'm start loopt ie soms zo'n 500 toeren en soms gewoon 1100/1200 toeren. na meestal een tijdje rijden springt het toerental naar zo'n 3000/4000 toeren!!!
als ik de koppeling intrap, de auto geeft dan ook best veel gas en is niet echt veilig rijden(veel rijden met de rem erop en de koppeling in). als ik de motor dan weer uit en aan zet doet ie ut weer normaal.
, ook lijkt het of ie valse lucht aanzuigt.
(srry)
wat moet ik doen of vervangen om dit te verhelpen denk je?
ps. De complete luchtinlaat is al eens door een 2de-hans vervangen, toen was het probleem een maandje weg en nu is het er weer
en k dacht dat k n mpi had