Bestuur

Voorzitter

Marco Baelemans

Marco    

 

Tel.: 06 18 64 85 25 

marco.baelemans@minisevenclub.nl

Penningmeester

en ledenadministratie

Ton Burgel

p/a: Touwerij 75 
5142 HJ Waalwijk 


Tel.: 06 22 72 32 27 

ton.burgel@minisevenclub.nl

Bank: NL59INGB0000346800

Secretaris

Rita van Laar

pa/: De Boskamp 41 
3828 VT Hoogland 


Tel.: 03 34 80 57 61 

rita.vanlaar@minisevenclub.nl

of ledenwerving@minisevenclub.nl

Evenementencoördinator

Natascha van der Heiden

Natascha

Tel.: 06 10 29 95 55

natascha@minisevenclub.nl

of events@minisevenclub.nl

Hoofdredacteur clubblad

 

Amy Arends

 

foto Amy

E-mail: Amy@minisevenclub.nl 

of redactie@minisevenclub.nl

Redacteur clubblad Marloes Baelemans-Donders Marloes

tel.: 06 52 43 01 09

E-mail: marloes@minisevenclub.nl 

of redactie@minisevenclub.nl

Sponsorwerving Esther van der Tak foto Esther

tel.:

E-mail: esther@minisevenclub.nl

of sponsor@minisevenclub.nl

Fotografie Joop Groos

Tel.: 07 86 31 05 36 

Joop@minisevenclub.nl

Archief Ria Groos

Tel.: 07 86 31 05 36 

p/a Joop@minisevenclub.nl

Aspirant bestuurslid Sharon van Es

 

events@minisevenclub.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bereikbaarheid bestuur

Het bestuur is per mail en telefonisch bereikbaar en zal zo snel mogelijk reageren. Hou er rekening mee dat zij vrijwilligers zijn dus dat er een paar dagen overheen kan gaan voordat je wat hoort.

Tip: Kijk voordat je contact opneemt eerst op deze pagina met veelgestelde vragen en antwoorden

Let op:
Aanmelden van nieuwe leden kan via dit inschrijfformulier
 of je kunt contact opnemen met Rita van Laar (secretariaat).
Wijzigingen doorgeven kan via dit 
formulier. En voor opzeggingen en vragen over betalingen kun je terecht bij Ton Burgel (penningmeester).

Interesse in een bestuursfunctie?

Neem dan contact met een van ons op. We beantwoorden graag al je vragen en nodigen je uit om een bestuursvergadering bij te wonen.
We willen graag nieuwe en enthousiaste mensen in het bestuur verwelkomen. Om er maar eens twee clichés tegenaan te gooien, hoe meer zielen hoe meer vreugd en vele handen maken licht werk!

Geen interesse in een bestuursfunctie maar wil je wel wat doen voor de club?

Kijk dan bij onze vacatures of neem contact op met Natascha.