Bestuursleden

Marco Baelemans

Marco

Voorzitter
Tel.: 06 18 64 85 25 
E-mail: marco.baelemans@minisevenclub.nl

Rita van Laar

Secretaris
De Boskamp 41 
3828 VT Hoogland 
Tel.: 03 34 80 57 61 
E-mail: rita.vanlaar@minisevenclub.nl

Ton Burgel

Penningmeester, ledenadministratie (adreswijzigingen, opzeggingen en betalingen) 
Touwerij 75 
5142 HJ Waalwijk 
Tel.: 04 16 33 18 57 
Mobiel: 06 22 72 32 27 
Bank: NL59INGB0000346800
E-mail: ton.burgel@minisevenclub.nl

Natascha van der Heiden

Natascha

Voorzitter sportcommissie
Tel.: 06 10 29 95 55
E-mail: natascha@minisevenclub.nl

Marloes Baelemans-Donders

Marloes

Hoofdredacteur clubblad
tel.: 06 52 43 01 09
E-mail: marloes.donders@minisevenclub.nl

Maarten Tindemans

Webmaster

E-mail: maarten.tindemans@minisevenclub.nl 

Joop Groos

Sportcommissaris
Tel.: 07 86 31 05 36 
E-mail: joop.groos@minisevenclub.nl

Ria Groos

Sportcommissaris
Tel.: 07 86 31 05 36 
E-mail: p/a joop.groos@minisevenclub.nl

 

Bereikbaarheid bestuur

Het bestuur is meestal telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag tussen 19.00 en 20.00 uur.
Let op:
Aanmelden van nieuwe leden kan via dit 
formulier of u kunt contact opnemen met Rita van Laar(secretariaat).
Wijzigingen doorgeven kan via dit 
formulier. En voor opzeggingen en vragen over betalingen kunt u terecht bij Ton Burgel (penningmeester).

 

Interesse in een bestuursfunctie?

Neem dan contact met een van ons op. We beantwoorden graag al je vragen en nodigen je uit om een bestuursvergadering bij te wonen.
We willen graag nieuwe en enthousiaste mensen in het bestuur verwelkomen. Om er maar eens twee clichés tegenaan te gooien, hoe meer zielen hoe meer vreugd en vele handen maken licht werk!


Geen interesse in een bestuursfunctie maar wil je wel wat doen voor de club?

Kijk dan bij onze vacatures of neem contact op met Natascha.